svatby


Milé nevěsty,

rády bychom Vás seznámily se vším, co byste měly před objednávkou svatebního kvítí vědět. Proto si prosím pročtěte dokumenty, které jsme pro Vás připravily:

Milé nevěsty! Jo, my víme. Je toho hodně, je to složité a pak někdo řekne „no a co třeba příští měsíc?“. Taky víme, že musíte řešit spoustu věcí ze dne na den a z vysněného plánování svatby se snadno stane akce Kulový blesk. Pro objednávání květin na svatbu je dobré domluvit se aspoň půl roku dopředu, ale v dnešní době máme dost často prostor i na last minute svatby.

BUDGET FRIENDLY VARIANTA:

Zadáte si, kolik čeho chcete, dáte nám budget na jednotlivé kytice a my vám vytvoříme svatbu ze sezonních květin, které zrovna budeme mít skladem.

Výhody: cenu kytic (tj. jakýchkoli vázaných kytic nebo volných květin na zdobení) si stanovíte sami; nicméně cena květinových náramků, věnečků, přízdob do vlasů, korsáží, vývazků, ringbearerů, ozdoby na auto a zdobení slavobrány zůstává stejná podle ceníku svatební floristiky (viz ceník).

Nevýhody: necháváte čistě na nás, jaké druhy a barvy květin použijeme. Pracujeme se sezonními květinami z naší zahrady, od místních pěstitelů, volného sběru nebo květinami středoevropského původu (to se týká hlavně sezóny, kdy v našich podmínkách nic nekvete). Netvoříme na základě fotopředlohy nebo specifických požadavků.

Příklad: Ráda bych svatební kytici za cca 1.000 Kč, dále dvě kytice pro maminky dohromady za 800 Kč, kytici pro svědkyni za 450 Kč, korsáž pro ženicha a svědka dle ceníku svatební floristiky a mix kvítí na zdobení svatby za 1.200 Kč. 

STANDARDNÍ VARIANTA:

Kytice vytvoříme podle fotopředlohy nebo na základě barevného spektra a/nebo na základě druhů květin, které zvolíte. Můžeme spolu konzultovat a vše postupně doladit, poradíme vám a nastíníme případné sezonní varianty, pokud nám dáte jako podklad kytici z jiné sezóny. Kytici uvážeme nejen podle vašich požadavků, ale přizpůsobíme ji vašim svatebním šatům tak, aby s nimi tvořila harmonický celek. Na všechny položky používáme stejné květiny (tak, aby svatební kytice ladila např. s květinovou výzdobou). Ceny jsou podle ceníku svatební floristiky.

Výhody: vše si můžete sama pečlivě naplánovat, zadat nám konkrétní barvy nebo barevné spektrum, vybrat si konkrétní druhy květin, konzultovat s námi, upravovat…

Nevýhody: vyšší cena


 

zpět nahoru