Chcete květiny na svatbu, ale nevíte, co od nás čekat? A co budeme my očekávat od Vás?

Děláme svatební floristiku na míru. Bez šablon. Kreativní, svobodnou a originální. Takovou, která bude vyjadřovat Vaši individualitu. Chceme vycházet z toho, co Vám je blízké, a zároveň podpořit styl svatebních šatů. Že nejste vyhraněná? Neznáte všechny druhy květin nebo nevíte, kdy které kvetou? Žádný problém, klidně to nechte na nás! Naším cílem je vytvořit koncept, kde všechny prvky fungují jako celek. A vůbec; chceme tvořit tak, aby to bavilo Vás i nás. To je ta nejlepší motivace na světě.

Orientační ceník

Ceny kytic se odvíjí hlavně od toho, jaké druhy použijeme, jejich dostupnost a množství v kytici. Především jsou dražší ty druhy, které jsou přímo z naší zahradní produkce nebo ty, které ručně sbíráme. Jde o květiny, jejichž získání nás stojí nejvíc úsilí a času. Obecně drahé mohou ale být i druhy ze skleníkové produkce, jako například pivoňky, anglické růže nebo pryskyřníky.

svatební kytice nejčastěji mezi 1400 – 2800 Kč (podle použitých druhů a množství květin, velikost kytice většinou cenu příliš neovlivňuje)

korsáž pro ženicha vždy 150 Kč (upevnění na extra pevný magnet, takže uchycení korsáže nepoškodí oblek)

korsáž pro svědka + všechny ostatní korsáže vždy po 100 Kč (upevnění na extra pevný magnet, takže uchycení korsáže nepoškodí oblek)

věnečky, čelenky a náramky z živých květů nejčastěji mezi 500 – 1000 Kč za kus (podle velikosti, bohatosti)

květiny pro maminky nejčastěji mezi 500 – 800 Kč za kus

květiny pro svědkyni nejčastěji mezi 500 – 1000 Kč, bývají ale o něco málo dražší (a výraznější), než kytice pro maminky

volné květy na výzdobu prostor / do váziček na stoly – po dohodě.  Cena se často pohybuje mezi 100 – 350 Kč za jednu dekoraci, může to ale být míň nebo víc

zdobení slavobrány – po dohodě. Rámcově mezi 800 – 2.000 Kč

Jsme schopni vyrobit i další květinové zdobení místa obřadu i hostiny, nejčastěji běhouny na stoly z květin a zeleně, dekorace židlí a obecně výzdobu celých prostor. Cena u těchto položek se odhaduje na základě vizuálních podkladů a osobní konzultace.

Na instalaci výzdoby prostor na místě konání se můžeme domluvit při zakázkách nad 20.000 Kč. Pokud máte svatbu v Brně nebo blízko Brna (radius cca 30 km), instalace je možná i při nižších zakázkách.

Můžeme zajistit nejen živé květiny, ale i další materiály jako vázy, drobné dekorace atd.

Kontaktujte nás

Jak: Termín je vhodné rezervovat telefonicky (00420 777 765 398) nebo osobně. Veškeré facebookové a mailové zprávy mohou být zodpovězeny se značnou prodlevou.

Kdy: Optimální časová rezerva je cca 9-6 měsíců před datem konání svatby, abyste měla jistotu, že Vás někdo nepředběhne. Obecně je největší zájem o červnové, červencové a zářijové termíny. Občas nám ale nějaká zakázka vypadne nebo nemáme plně rezervovaný termín, takže se nebojte a zkuste to i s menší časovou rezervou, protože… víte, jak se říká to s tou línou hubou a holým neštěsím? Je to pravda 😉

Co: Zkuste aspoň rámcově promyslet, jestli od nás chcete “jen” uvázat svatební kytici, korsáž pro ženicha a něco pro maminky a svědka/svědkyni, nebo chcete full servis s výzdobou hodovních prostor třeba se slavobránou. Moc nám to pomůže s odhadem ceny – a hlavně – budeme mít přehled, jestli vše stihneme na daný termín i s dalším běžným provozem květinářství. Prostě potřebujeme plánovat, abychom mohli slibovat.

Od nás

Při prvním setkání, kdy většina nevěst ještě nemá úplně jasno, nabídneme možnosti řešení. Hodně pomůže, když nám přinesete aspoň přibližnou fotku šatů, na jejichž základě domluvíme hrubý koncept. Pokud budeme zacházet spíše s planými a námi vypěstovanými květinami, přesnou představu ohledně použitých druhů můžeme mít až cca měsíc před svatbou, kdy víme, co jsme schopni nasbírat v závislosti na počasí (suchý/vlhký rok, čemu se na naší zahradě daří atd.). Samozřejmě jsme i mimo naši vlastní zahradní produkci schopni zajistit další eco-friendly/fair sortiment, ale: Obecně pracujeme vždy s tím, co je sezonní a dostupné v danou roční dobu – šetří to Vaši peněženku a hlavně to ilustruje dobu dění. To nás baví velmi mnoho. A jsou z toho nejhezčí kytice. A vůbec. Stojí to za to, fakt.

Od Vás

Budeme potřebovat několik inspiračních fotek kytic, které se Vám líbí, se kterými souzníte. Hledat můžete na Pinterestu, našem FB / Insta profilu, ale i kdekoli jinde. Všímejte si tvaru, velikosti, barev, vyznění kytice… a nedělejte si starost s tím, pokud v ní budou květy, které nejsou typické pro dobu vaší svatby, vymyslíme nějaký sezonní ekvivalent. Taky nám přijde vhod fotka svatebních šatů – například katalogová, pokud si šaty objednáváte z konfekce, nebo obrázek návrhu, pokud si šaty necháváte šít na míru. Nepotřebujeme přesná data, jako spíš získat pojem o Vašem stylu a cítění.

Pokud máte zájem o zdobení prostor, opět budeme potřebovat vizuální podklady, na jejichž základě můžeme vytvořit návrh.

Pro rezervaci termínu je potřeba složit zálohu 800 Kč. Nejdřív se ale musíme domluvit, buď osobně u nás na prodejně, nebo telefonicky. Záloha je nevratná a při platbě za svatební květiny se samozřejmě odečítá z celkové částky. Po provedení rezervace řešíme veškeré další záležitosti/náležitosti nejlépe osobně u nás na prodejně na Kopečné 938/3.  Zavolejte, že se stavíte a my si na Vás uděláme čas (nejlíp pondělky a úterky  13.00 – 18.00). Introvert friendly, kávička a posezení mezi spoustou kytek included. A když to jinak nepůjde, zvládneme to i po mailu :)