O NÁS

Kvítí z lesa je Radka a Zuzka. Všechno, co děláme, je jeden nekonečný DIY projekt. Zkoušíme, vymýšlíme, testujeme a učíme se.

Jsme květinářství, co se snaží nespoléhat jen na běžnou nabídku dovážených řezaných květin. Pracujeme se vším, co se nám líbí a přijde nám pod ruku.

vážeme kytice

Spolupracujeme s velkosklady, lokálními pěstiteli a od března do října sejeme, sázíme, pěstujeme a sklízíme na vlastním. Na městských rumištích, kolem zaniklých zahrad a v lemech polí sbíráme plevel a byliny. Inspirací jsou nám zahrádky našich babiček, ale i opomenutá místa dnešního velkoměsta. Jsme zloději i pěstitelé květin – dvě divoženky ze sídláku, co si splnily sen.

plant ateliér

Vlastnoručně vyrábíme interiérová terária, aerária, kokedamy. Prodáváme hard-to-kill pokojovky ověřené generacemi, ale i trendovky s přijatelnými nároky pro pěstování v běžném městském bytě. Nezanedbatelnou část sortimentu našich pokojovek tvoří rostliny, které si samy pěstujeme a množíme.

služby

Svatby, sezonní kytice, interiérové dekorace z živých rostlin, pokojové rostliny, sezonní a adventní věnce a dekorace. Odborné konzultace, workshopy.

zpět nahoru