workshopy

Na workshopy se můžete přihlásit na mailu kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. V odpovědi obdržíte veškeré podrobnosti ohledně toho, co mít s sebou, jak se k nám dostanete a pokyny k platbě rezervačního poplatku. Rezervační poplatek se odečítá z výsledné ceny workshopu. Odhlásit se můžete nejpozději 5 pracovních dní před konáním workshopu. Při pozdějším odhlášení cena rezervačního poplatku propadá. To proto, že vámi rezervované místo už nestihneme obsadit jiným uchazečem a zároveň už pro vás máme nachystané všechny materiály.

 


Workshopy v karanténě

Máte poukaz na některý z našich workshopů? U všech poukazů zakoupených od března 2020 prodlužujeme platnost na 2 roky od zakoupení. Poukaz lze použít i jakou voucher v hodnotě ceny workshopu pro nákup libovolného zboží u nás na prodejně.


Stále pro vás vymýšlíme nové kratochvíle spojené s řezanými květinami a pokojovými rostlinami. Máte – li zájem o zasílání newsletterů s plánovanými workshopy, napište nám na kvitizlesa@gmail.com a my vás budeme informovat o našich tvůrčích květinových nápadech. Hezky přehledně a s předstihem. Workshopy jsou veřejné, ale po domluvě vám můžeme uspořádat i soukromý workshop.

Rádi byste se přihlásili, ale už máme plno, hodí se vám to jindy nebo termín není vyhlášený? Napište nám. Workshopy většinou pořádáme ve středy od 15. do 20. hodiny nebo v soboty od 10. do 15. hodiny. Pokud se nám sejde více požadavků, jsme schopni vytvořit speciální termín podle poptávky.

Workshopy na podzim/zimu 2021 vyhlásíme nejpozději do poloviny července, do této doby nové termíny už nepřidáme z důvodu časové vytíženosti během svatební sezóny.  V letních měsících kurzy kvůli vysokým teplotám nepořádáme, ale na podzim toho máme v plánu spoustu! Naše workshopy koncipujeme tak, aby na nich bylo menší množství lidí, kterým se můžeme v průběhu individuálně věnovat. Chceme znát vaše názory, nápady a postřehy, protože to nás baví a inspiruje. Že nejste profíci? Vězte, že někdy je to ta nejlepší cesta, jak tvořit. 


Kokedama workshop

  • st 1.9. od 17:00
  • st 8.9. od 17:00

Vyrobte si v Kvítí svou vlastní kokedamu – poradíme vám s výběrem rostlin a jejich umístěním v interiéru. Jestli se nebojíte být po lokty umazaní od hlíny, setkat se s novými lidmi v příjemném prostředí a hlavně naučit se něco nového, rezervujte si místo na kvitizlesa@gmail.com . Do předmětu zprávy napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód.

Cena za workshop je 950 Kč (z toho 150 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop většinou trvá 120 minut.


Věncový workshop

  • termín zatím není naplánovaný

Přijďte si za námi vyrobit věnec jako z lesa! Třeba na dveře nebo jen tak do interiéru. Pracovat budeme především s přírodními materiály, které pro Vás sbíráme na našich středečních toulkách. Naučíte se, jak si vyrobit korpus, který si dále dozdobíte podle vašeho gusta. Rezervujte si místo na kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu zprávy napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód.

Cena za workshop je 1.150 Kč (z toho 250 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá 90 – 120 minut.


Věnečkový workshop

  • čtvrtek 24.6. od 17:00

Přijďte si k nám do Kvítí vyrobit vlastní věneček do vlasů! Naučíme vás, jak pracovat s živými květy tak, aby hned nezvadly. Vyzkoušíte si práci s floristickými materiály a dozvíte se vše potřebné, co je k výrobě věnečků (nejen těch do vlasů) potřebné. Rezervujte si místo na kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu zprávy napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. . Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód.

Cena za workshop je 700 Kč (z toho 150 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 90 minut.


Mikrosvěty – suchomilné osazování

  • termín zatím není naplánovaný

Přijďte si k nám vyrobit mikrosvět ve skle! Dozvíte se, co je to suchomilné aerárium, jak jej vyrobit a jak se o něj následně starat. Sami si připravíte substrát, osázíte skleněnou baňku kombinací vhodných rostlinek a vytvoříte miniaturní krajinu. Vítáme každého zájemce se šikovnými prsty! Rezervujte si místo na kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu zprávy napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. . Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód.

Cena za workshop je 900 Kč / 730 Kč* (z toho 200 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 60 minut.

*vyrobit si můžete menší variantu za 730 Kč (aerárium o průměru 10 cm se dvěma sukulenty) nebo větší variantu za 900 Kč (aerárium o průměru 12 cm se třemi sukulenty).


Vázání kvítí

  • úterý 29.6. od 17:00

Chcete se naučit vázat kytice ve stylu Kvítí z lesa? Dozvědět se více o údržbě řezaných květin, floristických tricích a tipech, aby vám kytice dělala ve váze radost déle? Pod naším vedením si uvážete sezónní kytici, kterou si následně odnesete domů. Rezervujte si místo na kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu zprávy napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód.

Cena za workshop je 1.200 Kč (z toho 400 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 90 minut.


Adventní věnec

  • termín zatím není naplánovaný

Přijďte si za námi vyrobit věnec jako z lesa! Třeba na dveře nebo jen tak do interiéru. Pracovat budeme především s přírodními materiály, které pro Vás sbíráme na našich středečních toulkách. Naučíte se, jak si vyrobit korpus, který si dále dozdobíte podle vašeho gusta. Rezervujte si místo na kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu zprávy napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. . Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód.

Cena za workshop je 1.550 Kč (z toho 550 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 120 minut.


Jarní věnec

  • termín zatím není naplánovaný

Vyrobte si u nás v Kvítí věnec, který vám doslova vykvete před očima! Budeme pracovat s přírodními materiály, jarními cibulovinami a hlavně s vaší šikovností. Naučíte se, jak si vyrobit korpus, do něhož zasadíme kvetoucí cibule, které budou s jarem postupně nakvétat. Věnec je vhodný jak do interiéru (na postavení), tak na zavěšení – třeba na vstupní dveře. Rezervujte si místo na kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu zprávy napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno a telefonní číslo. Pokud přihlašujete více osob, tak i jejich jména a telefonní čísla. . Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód.

Cena za workshop 1.150 Kč (z toho 350 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá 90 – 120 minut.


zpět nahoru