WORKSHOPY

► probíhají v naší provozovně na adrese Kopečná 938/3, Brno 60200.

► pořádáme pro malé skupiny, aby byl dostatek prostoru věnovat se individuálně každému účastníkovi. Prostě tak, aby to bavilo nás, ale hlavně vás.

►Nabízíme POUKAZY na konkrétní workshopy, vystavit vám ale můžeme i poukaz na vámi stanovenou částku. Při případném přeplatku lze vybrat libovolné zboží v této hodnotě. Poukazy lze poslat i elektronicky. Platnost je 2 roky.

►chcete-li od nás dostávat newsletter s aktuálně plánovanými workshopy, napište nám zprávu na mail

REZERVACE MÍSTA

► mailem na kvitizlesa@gmail.com.

► předmět zprávy: název a termín workshopu

► do samotné zprávy zadejte celé jméno, vaše telefonní číslo a počet míst, která chcete rezervovat. Máte-li poukaz, nezapomeňte připsat kód. V odpovědi od nás obdržíte veškeré podrobnosti.


SOUPIS WORKSHOPŮ


KOKEDAMA

 • ST 28.9. od 11:00
 • ÚT 25.10. od 17:00
 • ST 9.11 od 17:00

Kokedamy vyrábíme tak, aby měly co nejlepší životní podmínky pro pěstování v interiéru, ale hlavně úplně jinak, než jak to znáte z internetů. Naučíte se, jak si vytvořit základní obal ze směsi rašeliny, jílu a vody. Představíme vám několik druhů rostlin vhodných pro začátečnickou kokedamu a vysvětlíme, jak si vybrat vhodnou rostlinu. Naučíte se, jak obalovat mechem a nakonec jak upevnit zavěšovací lanko. Každý účastník si vyrobí svoji vlastní kokedamu, kterou si potom odnese domů. Upozorňujeme na lehce zvýšenou fyzickou náročnost workshopu.

Cena za workshop je 1.100 Kč, trvá 120 minut a maximální kapacita je 8 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


SEZÓNNÍ VĚNEC

 • ST 28.9. od 15:00 PLNĚ OBSAZENO
 • ST 19.10. od 17:00 – PLNĚ OBSAZENO
 • ST 2.11. od 17:00 – PLNĚ OBSAZENO
 • ST 16.11. od 17:00 – PLNĚ OBSAZENO

Přijďte si za námi vyrobit sezonní věnec! Třeba na dveře nebo jen tak do interiéru. Pracovat budeme především s přírodními materiály, které sbíráme na našich toulkách. Naučíte se, jak si vyrobit základní věnec z proutí, jak do něj vetknout další přírodniny a jak vyvažovat kompozici. Poradíme vám, co a jak ve které sezóně sbírat, čeho se vyvarovat a proč. Nabídneme vám i méně tradiční materiály nebo jejich úpravy, ale vždy budeme pracovat výhradně s přírodninami.

Cena za workshop je 1.150 Kč, trvá cca 100 minut, maximální kapacita je 6 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


DROBNÁ SVATEBNÍ FLORISTIKA

 • termín zatím není naplánovaný

Naučíme vás, jak pracovat s živými květy tak, aby hned nezvadly. Techniky, které se naučíte, můžete použít k výrobě všeho drobného ze živých květů – věnečků do vlasů, korsáží, květinových girland nebo zdobení svatebních dortů. Představíme vám práci s floristickými materiály a dozvíte se vše, co je technicky důležité pro práci s živým materiálem. Stejné postupy pak lze samozřejmě aplikovat i na práci s neživým materiálem.

Ze živých květů vás naučíme vyrobit věneček do vlasů, korsáž, girlandu, ozdobu na dort a ozdobu na slavobránu.

Cena za workshop je 1.800 Kč, trvá cca 120 minut a maximální kapacita je 8 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


GEOMETRICKÉ TERÁRIUM

 • termín zatím není naplánovaný

Přijďte si k nám vyrobit miniaturní krajinu jako živé těžítko! Dozvíte se vše potřebné k pěstování rostlin v bezodtokých nádobách a jak je na tento systém pěstování připravit. Namícháte si speciální substrát, naučíte se rostliny správně zasadit a terárium osadíte čtyřmi až pěti sukulenty dle vašeho výběru. Terária ručně vyrábí Radka z Kvítí.

Cena za workshop je 1.180 Kč, trvá 60 minut a maximální kapacita je 8 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


VÁZÁNÍ KYTICE

 • ST 5.10. od 17:00
 • ST 12.10. od 17:00 – PLNĚ OBSAZENO

Naučíme vás, jak sbírat, ošetřit a vázat květiny v našem stylu. Prozradíme vám naše techniky a seznámíme vás s floristickými materiály a fígly, které s provádíme. Taky si pod naším vedením uvážete sezónní kytici, kterou si následně odnesete domů. Zní to jako málo, ale je toho hodně – zápisník na poznámky je vítán!

Cena za workshop je 1.200 Kč, trvá 90 minut a maximální kapacita je 5 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


ADVENTNÍ VĚNEC

 • termín zatím není naplánovaný

Přijďte si za námi vyrobit adventní věnec, který vydrží čerstvý po celý advent! Pracovat budeme především s přírodními materiály, které pro Vás sbíráme na našich středečních toulkách. Nepodporujeme plastový kýč, ale rozhodně máme pochopení pro vánoční bleskylesky! Přírodniny tedy pro zájemce doplňujeme o skleněné baňky, kovové rolničky, třpytky nebo drobná sklíčka od českých sklářů. Doporučujeme promyslet předem, jestli hovíte vánočnímu maximalismu nebo trendovějšímu minimalismu. Milujeme oboje! Základem věnce bude zavlažená floristická hmota.

Cena za workshop je 1.550 Kč, trvá 120 minut a maximální kapacita je 5 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


Jak stornovat přihlášení na workshop?

Zrušení rezervace alespoň 5 dní před konáním workshopu

Je pro nás nezbytné vědět, s kolika účastníky máme na workshop počítat – jestli se nám naplní minimální kapacita a jestli má smysl workshop pořádat. Pokud tedy zavčas rezervaci zrušíte, vrátíme vám plnou částku. To samé platí i pro majitele dárkového poukazu – tedy kód vašeho poukazu zůstane nadále platný pro další přihlášení. 

Zrušení rezervace méně než 5 dní před konáním workshopu

V případě zrušení méně než 5 dní před workshopem nebo neúčasti na workshopu celá částka propadá. To samé platí i pro majitele poukazu – tedy při odhlášení méně než 5 dní před workshopem váš kód už nadále není platný. Samozřejmě ale můžete namísto sebe poslat někoho jiného.

V každém případě nám dejte vědět čím dřív tím líp. Pokud to půjde, rády vám vyjdeme vstříc, jen mějte na paměti, že ne vždy je to možné.

Informace o zrušení rezervace od nás samozřejmě dostanete i mailem při přihlášení. Pro jistotu je ale uvádíme i zde, abyste věděli vše předem.

zpět nahoru