workshopy

Přihlášení via mail kvitizlesa@gmail.com. Do předmětu napište název a termín workshopu, do samotné zprávy celé jméno, telefonní číslo a počet míst, která chcete rezervovat. V odpovědi od nás obdržíte veškeré podrobnosti. Odhlásit se můžete nejpozději 5 pracovních dní před konáním workshopu. Při pozdějším odhlášení cena rezervačního poplatku propadá. To proto, že vámi rezervované místo už nestihneme obsadit jiným uchazečem a zároveň už pro vás máme nachystané všechny materiály.

Máte poukaz? Stejné podmínky rezervace platí i pro ty, kteří byli obdarováni poukazem – nezapomeňte s sebou mít kód. U všech poukazů zakoupených od března 2020 prodlužujeme platnost na 2 roky od zakoupení. Poukaz lze použít i jako voucher pro nákup libovolného zboží u nás na prodejně.


Kokedama workshop

 • středa 1.9. od 17:00
 • středa 8.9. od 17:00
 • sobota 9.10. od 10:00

Vyrobte si v Kvítí svou vlastní kokedamu – poradíme vám s výběrem rostlin a jejich umístěním v interiéru. Jestli se nebojíte být po lokty umazaní od hlíny, setkat se s novými lidmi v příjemném prostředí a hlavně naučit se něco nového, rezervujte si místo! Veškeré info najdete nahoře v úvodu stránky.

Cena za workshop je 950 Kč (z toho 150 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop většinou trvá 120 minut


Věncový workshop

 • středa 6.10. od 17:00 PLNĚ OBSAZENO

Přijďte si za námi vyrobit věnec jako z lesa! Třeba na dveře nebo jen tak do interiéru. Pracovat budeme především s přírodními materiály, které sbíráme na našich středečních toulkách. Naučíte se, jak si vyrobit korpus, který si dále dozdobíte podle vašeho gusta. Veškeré info ohledně přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.

Cena za workshop je 1.150 Kč (z toho 250 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá 90 – 120 minut


Věnečkový workshop

 • čtvrtek 24.6. od 17:00

Přijďte si k nám do Kvítí vyrobit vlastní věneček do vlasů! Naučíme vás, jak pracovat s živými květy tak, aby hned nezvadly. Vyzkoušíte si práci s floristickými materiály a dozvíte se vše potřebné, co je k výrobě věnečků (nejen těch do vlasů) potřebné. Veškeré info ohledně přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.

Cena za workshop je 700 Kč (z toho 150 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 90 minut


Mikrosvěty – suchomilné osazování

 • středa 15.9. od 17:00 ZRUŠENO

Přijďte si k nám vyrobit mikrosvět ve skleněné baňce! Dozvíte se, co je to suchomilné aerárium, jak jej vyrobit a jak se o něj následně starat. Sami si připravíte substrát, osázíte skleněnou baňku kombinací vhodných rostlinek a vytvoříte miniaturní krajinu. Veškeré info ohledně přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.

Cena za workshop je 900 Kč / 730 Kč* (z toho 200 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 60 minut

*vyrobit si můžete menší variantu za 730 Kč (aerárium o průměru 10 cm se dvěma sukulenty) nebo větší variantu za 900 Kč (aerárium o průměru 12 cm se třemi sukulenty)


Vázání kvítí

 • středa 25.8. od 17:00 PLNĚ OBSAZENO
 • středa 22.9. od 17:00 PLNĚ OBSAZENO
 • středa 13.10. od 17:00

Chcete se naučit vázat kytice ve stylu Kvítí z lesa? Dozvědět se více o údržbě řezaných květin, floristických tricích a tipech, aby vám kytice dělala ve váze radost déle? Pod naším vedením si uvážete sezónní kytici, kterou si následně odnesete domů. Veškeré info ohledně přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.

Cena za workshop je 1.200 Kč (z toho 400 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 90 minut


Adventní věnec

 • termín zatím není naplánovaný

Přijďte si za námi vyrobit věnec jako z lesa! Třeba na dveře nebo jen tak do interiéru. Pracovat budeme především s přírodními materiály, které pro Vás sbíráme na našich středečních toulkách. Naučíte se, jak si vyrobit korpus, který si dále dozdobíte podle vašeho gusta. Veškeré info ohledně přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.

Cena za workshop je 1.550 Kč (z toho 550 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá cca 120 minut


Jarní věnec

 • termín zatím není naplánovaný

Vyrobte si u nás v Kvítí věnec, který vám doslova vykvete před očima! Budeme pracovat s přírodními materiály, jarními cibulovinami a hlavně s vaší šikovností. Naučíte se, jak si vyrobit korpus, do něhož zasadíme kvetoucí cibule, které budou s jarem postupně nakvétat. Věnec je vhodný jak do interiéru (na postavení), tak na zavěšení – třeba na vstupní dveře. Veškeré info ohledně přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.

Cena za workshop 1.150 Kč (z toho 350 Kč rezervační poplatek předem)

Workshop trvá 90 – 120 minut


zpět nahoru