WORKSHOPY

► probíhají v naší provozovně na adrese Kopečná 938/3, Brno 60200.

► pořádáme pro malé skupiny, aby byl dostatek prostoru věnovat se individuálně každému účastníkovi. Prostě tak, aby to bavilo nás, ale hlavně vás.

►chcete-li od nás dostávat NEWSLETTER s aktuálně plánovanými workshopy, napište nám do mailu.

POUKAZ NA WORKSHOP

► vytištěný ve formě přáníčka seženete u nás v prodejně nebo vám ho můžeme zaslat k vytištění mailem

► platnost poukazu je 2 roky od data vystavení

► poukaz na workshop můžete klidně ztratit nebo vyhodit – jen si poznačte jeho unikátní kód, pod kterým se přihlásíte

► pro majitele poukazů zakoupených do konce roku 2022 platí původní ceny workshopů – jejich soupis se starými cenami vám na požádání pošleme

REZERVACE MÍSTA

► mailem na KVITIZLESA@GMAIL.COM

► předmět zprávy: NÁZEV a TERMÍN WORKSHOPU

► do samotné zprávy zadejte CELÉ JMÉNO, VAŠE TELEFONNÍ ČÍSLO a POČET MÍST, která chcete rezervovat. Máte-li poukaz, nezapomeňte připsat KÓD. V odpovědi od nás obdržíte veškeré podrobnosti.KOKEDAMA

  • nové termíny až na jaře (napište si o newsletter na kvitizlesa@gmail.com)

Kokedamy vyrábíme tak, aby měly co nejlepší životní podmínky pro pěstování v interiéru, ale hlavně úplně jinak, než jak to znáte z internetů. Naučíte se, jak si vytvořit základní obal ze směsi rašeliny, jílu a vody. Představíme vám několik druhů rostlin vhodných pro začátečnickou kokedamu a vysvětlíme, jak si vybrat vhodnou rostlinu. Naučíte se, jak obalovat mechem a nakonec jak upevnit zavěšovací lanko. Každý účastník si vyrobí svoji vlastní kokedamu, kterou si potom odnese domů. Upozorňujeme na lehce zvýšenou fyzickou náročnost workshopu.

Cena za workshop je 1.400 Kč, trvá 120 – 150 minut a maximální kapacita je 8 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


SEZÓNNÍ VĚNEC

  • nové termíny až na jaře (napište si o newsletter na kvitizlesa@gmail.com)

Přijďte si za námi vyrobit sezonní věnec! Třeba na dveře nebo jen tak do interiéru. Pracovat budeme především s přírodními materiály, které sbíráme na našich toulkách. Naučíte se, jak si vyrobit základní věnec z proutí, jak do něj vetknout další přírodniny a jak vyvažovat kompozici. Poradíme vám, co a jak ve které sezóně sbírat, čeho se vyvarovat a proč. Nabídneme vám i méně tradiční materiály nebo jejich úpravy, ale vždy budeme pracovat výhradně s přírodninami.

Cena za workshop je 1.450 Kč, trvá cca 100 – 120 minut, maximální kapacita je 6 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


OBRUČOVÝ VĚNEC

  • ST 14.12. od 17:00

Vizuálně odlehčená varianta věnce pro milovníky minimalismu. Samotná obruč má průměr 37 cm, takže se hodí i na větší dveře nebo i jen tak na stěnu v interiéru. Ke zdobení používáme jako vždy sezonní přírodní materiály, v zimě jsou samozřejmě k dispozici i skleněné nebo kovové ozdoby. Hotový věnec se velikostně může pohybovat okolo čtyřiceti centimetrů. Obruč samozřejmě můžete používat znovu a znovu v průběhu celého roku.

Cena za workshop je 1.450 Kč, trvá cca 100 minut, maximální kapacita je 6 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


VÁZÁNÍ KYTICE

  • nové termíny až na jaře (napište si o newsletter na kvitizlesa@gmail.com)

Naučíme vás, jak sbírat, ošetřit a vázat květiny v našem stylu. Prozradíme vám naše techniky a seznámíme vás s floristickými materiály a fígly, které s květenou provádíme. Taky si pod naším vedením uvážete sezónní kytici, kterou si odnesete domů. Zní to jako málo, ale je toho hodně – zápisník na poznámky je vítán!

Cena za workshop je 1.650 Kč, trvá 90 – 120 minut a maximální kapacita je 5 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


ADVENTNÍ VĚNEC

  • zas až příští rok

Přijďte si za námi vyrobit adventní věnec, který vydrží čerstvý po celý advent! Pracovat budeme především s přírodními materiály, které pro Vás sbíráme na našich středečních toulkách. Pro zájemce máme nachystané skleněné baňky, kovové rolničky nebo drobná sklíčka od českých sklářů. Doporučujeme promyslet předem, jestli hovíte vánočnímu maximalismu nebo trendovějšímu minimalismu. Milujeme oboje! Základem věnce bude zavlažená floristická hmota.

Cena za workshop je 2.000 Kč, trvá 120 minut a maximální kapacita je 5 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


VÁNOČNÍ SVÍCEN

  • zas až příští rok

Taky pro vás vánoční nálada začíná až s Mikulášem? Máme pro to pochopení. V průběhu prosince si u nás můžete vyrobit aranžovanou misku plnou voňavého chvojí, která se vám vejde i na malý stůl. Budeme pracovat s keramickou miskou, zavlaženou floristickou hmotou, mixem chvojí a větviček z našeho sběru, ale i s eukalyptem a pistácií. Můžete si vybrat, jestli použijete čtyři vysoké svíčky nebo jednu velkou a taky, jak aranž dozdobíte – k dispozici budou přírodniny (plody, koření, sušené ovoce…) i skleněné a kovové ozdoby.

Cena za workshop je 880 Kč, trvá cca 80 minut a maximální kapacita je 7 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


DROBNÁ SVATEBNÍ FLORISTIKA

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 16683964_676693765835658_7787097187214113137_n1.jpg.
  • nové termíny až na jaře (napište si o newsletter na kvitizlesa@gmail.com)

Naučíme vás, jak pracovat s živými květy tak, aby hned nezvadly. Techniky, které se naučíte, můžete použít k výrobě všeho drobného ze živých květů – věnečků do vlasů, korsáží, květinových girland nebo zdobení svatebních dortů. Představíme vám práci s floristickými materiály a dozvíte se vše, co je technicky důležité pro práci s živým materiálem. Stejné postupy pak lze samozřejmě aplikovat i na práci s neživým materiálem.

Vyrobíme si věnečky do vlasů, korsáže a zdobení slavobrány. Stejné postupy lze aplikovat i pro zdobení dortů, oddávacího stolku nebo výrobu květinových girland a vůbec všeho možného – prostě se naučíte základní postupy pro zvládání svatební floristiky! Pro ty, kdo chtějí umět i vázání kytic – přihlaste se na samostatný workshop 😉

Cena za workshop je 2.550 Kč, trvá cca 250 minut a maximální kapacita je 8 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


GEOMETRICKÉ TERÁRIUM

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 71939108_2376192885831601_2691240015345745920_n-300x300.jpg.
  • nové termíny až na jaře (napište si o newsletter na kvitizlesa@gmail.com)

Přijďte si k nám vyrobit miniaturní krajinu jako živé těžítko! Dozvíte se vše potřebné k pěstování rostlin v bezodtokých nádobách a jak je na tento systém pěstování připravit. Namícháte si speciální substrát, naučíte se rostliny správně zasadit a terárium osadíte čtyřmi až pěti sukulenty dle vašeho výběru. Terária ručně vyrábí Radka z Kvítí.

Cena za workshop je 1.650 Kč, trvá 60 minut a maximální kapacita je 8 míst. Veškeré info k přihlášení najdete nahoře v úvodu stránky.


Jak stornovat přihlášení na workshop?

Zrušení rezervace alespoň 5 dní před konáním workshopu

Je pro nás nezbytné vědět, s kolika účastníky máme na workshop počítat – jestli se nám naplní minimální kapacita a jestli má smysl workshop pořádat. Pokud tedy zavčas rezervaci zrušíte, vrátíme vám plnou částku. To samé platí i pro majitele dárkového poukazu – tedy kód vašeho poukazu zůstane nadále platný pro další přihlášení. 

Zrušení rezervace méně než 5 dní před konáním workshopu

V případě zrušení méně než 5 dní před workshopem propadá 60% částky. To proto, že pracujeme s živým materiálem, který rychle podléhá zkáze a nemůžeme si ho prostě schovat na jindy. Materiál pro vás už máme touto dobou nachystaný nebo objednaný. Pokud na vaše místo seženeme náhradníka, dáme vám vědět a váš poukaz zůstane nadále platný v plné výši. Pokud ho neseženeme, protože on short notice se účastnící shání špatně a nás to stojí hodně práce, propadá výše zmíněných 60% ceny poukazu. Je nám jasné, že nemoc si dopředu nenaplánujete, proto se vždy můžeme domluvit na jiném postupu, který by byl ku spokojenosti obou stran 🙂 Vítaným řešením je samozřejmě i to, že namísto sebe pošlete na workshop někoho jiného. V každém případě nám dejte vědět čím dřív tím líp a pokud to půjde, rády vám vyjdeme vstříc!

Informace o zrušení rezervace od nás samozřejmě dostanete i mailem při přihlášení. Pro jistotu je ale uvádíme i zde, abyste věděli vše předem.

zpět nahoru